Маріуполь: окупанти зносять будинки та відкривають морги – в місті велика кількість смертей (фото, відео) «фото»

Маріуполь: окупанти зносять будинки та відкривають морги – в місті велика кількість смертей (фото, відео)

У тимчасово окупованому Маріуполі російські загарбники продовжують зносити будинки, лишаючи людей шансу на виживання взимку. Людям не надають місце для переїзду.

Про це повідомили у Маріупольській міськраді.

Наразі окупанти доруйнували будівлі на мікрорайоні Східний.

При цьому, де жити маріупольцям, які втратили житло окупантів не хвилює.

Мета – сховати сліди своїх злочинів. Але нічого не вдасться. Все вже давно зафіксовано. На злочинців чекає покарання, – зазначили у міськраді.

Втім, росіяни не допомагають ремонтувати людям пошкоджені будівлі. Не відбувається і обіцяне розселення у так званих новобудовах. Туди, розповідають у міськраді, заселяють приїжджих росіян або «своїх» колаборантів. Тимчасом звичайним людям їхати нікуди і взимку доведеться виживати.

Нагадаємо, раніше окупанти оприлюднили списки переліку будинків, які знесуть найближчим часом. Втім, це не зупиняє загарбників від гучних анонсів.

Разом з тим, російські військові завершили будівництво та відкрили величезний морг у Маріуполі. Його зведення пояснюють великою кількістю смертей у місті. Патологоанатомічне відділення побудували на території лікарні швидкої медичної допомоги.

Замість того, щоб вкладати гроші у лікарні та відновлення нормального життя, окупанти побудували морг площею близько 7 тисяч квадратних метрів. Це викликано підвищеною смертністю серед населення. У людей після обстрілів росіян загострилися хронічні хвороби, зокрема жаліються на проблеми з серцем. Люди просто не витримують, – підкреслили у Маріупольській міськраді.

Раніше на USIonline.com

Рашисти готуються підірвати дамбу Каховської ГЕС – це шлях до великої катастрофи

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.