Марченко жорстко розкритикував Ширяївську громаду (фото) «фото»

Марченко жорстко розкритикував Ширяївську громаду (фото)

Сьогодні начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко з робочою поїздкою відвідав Ширяївську громаду Березівського району. Він досить різко висловився щодо діяльності місцевого самоврядування.

Про це повідомляє Одеська ОВА.

В Ширяївському та Осинівському ліцеях Максим Марченко проінспектував стан облаштування укриттів: перевірив, чи відповідають вони всім затвердженим нормам. Йдеться, зокрема, про якість і безпечність приміщень, наявність в них води, аптечок, санітарних вузлів.

Ми рекомендували в усіх районах Одеської області організувати освітній процес залежно від безпекової ситуації в кожному населеному пункті. І одним із ключових критеріїв для здійснення очного освітнього процесу є наявність обладнаного укриття для всіх його учасників. У цих двох ліцеях – в укриттях встановлено системи вентиляції, освітлення, проводено поточний ремонт стін та приміщень і дооблаштовують санвузли. Рекомендую ще раз провести батьківські збори та ознайомити батьків зі станом укриттів. Остаточне рішення – відпускати дітей до школи чи ні – ухвалюють саме вони. Проте необхідно якнайшвидше усунути всі ті недоліки, на які ми вказали. Тримаю це питання на особистому контролі, адже якісна освіта та безпека дітей для нас найголовніше! – зазначив начальник Одеської обласної військової адміністрації.

Ключовими темами також стали земельні питання, функціонування закладів освіти і медицини та підготовка до опалювального сезону в осінньо-зимовий період.

На перше місце в Ширяєво виходить проблема неефективної роботи органів місцевого самоврядування та законність прийнятих ними рішень. Програми, що приймають на сесії селищної ради не є дієвими та ефективними, і власне, ті кошти, які акумулюються в громаді на вирішення певних місцевих проблем, досить часто витрачаються неефективно або взагалі не витрачаються. Як приклад – гостро стоїть питання роботи місцевої лікарні. Не може так бути, що в такій великій громаді так недбало ставляться до медицини: не має лікарів важливих категорій. Громаді необхідно розвиватися, бути надійним тилом для наших захисників. Місцева влада має підтримувати і військових, і внутрішньо-переміщених, і місцевих мешканців та дбати про саму громаду. На жаль те, що я тут побачив і почув переконує мене в протилежному, – заявив Максим Марченко.

Раніше на  USIonline.com

Ющенко приїхав до Кілії на форум бджолярів (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.