Ломаченко служить у ЗСУ, але від бою за кордоном не відмовляється «фото»

Ломаченко служить у ЗСУ, але від бою за кордоном не відмовляється

Попри різні чутки, уродженець Білгорода-Дністровського, найбільш титулований боксер України Василь Ломаченко продовжує служити у лавах Збройних Сил.

Про це повідомила віце-президент Ліги професійного боксу України Аліна Шатерникова.

Василь Ломаченко – військовослужбовець Збройних Сил України з початку повномасштабної війни, весь цей час старанно виконує накази свого командира, та, як це було завжди, служить Українському народові та Україні, – розповіла вона.

Шатерникова відзначила, що має інформацію щодо роду військ і номеру військової частини, в якій проходить службу боксер, але, зі зрозумілих причин, не буде їх розголошувати. Нагадаємо, наприкінці лютого, після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну, Ломаченко вступив до тероборони у рідному Білгороді-Дністровському. Згодом через службу він відмовився від двобою за чемпіонський титул з Джорджем Камбососом.

Водночас, нещодавно спортивні видання опублікували заяву віце-президента Top Rank Карла Моретті, що наступний бій Василя Ломаченка має пройти 22 жовтня. Аліна Шатерникова підтвердила, що переговори щодо можливості такого поєдинку дійсно ведуться.

Готуємо лист до Міністра Оборони щодо можливості виїхати та провести бій, – повідомила вона.

Раніше на USIonline.com

Ломаченко отказался от боя за титул абсолютного чемпиона, чтобы защищать Родину

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.