«Люди з дієсловами»: в Одесі пройшов літературний вечір (фото) «фото»

«Люди з дієсловами»: в Одесі пройшов літературний вечір (фото)

В Одесі нову збірку віршів під назвою «Люди з дієсловами» презентувала письменниця Катерина Калитко.

На літературному вечорі побувала фотокореспондент Української Служби Інформації Наталя Довбиш.

Ввечері у середу, 28 вересня, в залі Urban Music Hall лунала поезія у рамках літературного вечора Катерини Калитко. Вона презентувала збірку під назвою «Люди з дієсловами», в якій зібрані вірші за період 2021 – 2022 років. Модератором літературного вечора став одеський поет Андрій Хаєцький, який зазначив, що це вже третя поетична збірка Катерини.

Андрій Хаєцький

Авторка Катерина Калитко перед початком виступу подякувала всім, хто прийшов на вечір.

Ми як раз сюди їхали під повітряну тривогу, перед тим як ми їхали, нас багато разів запитали, чи готові ми взагалі їхати в Одесу під атаки іранських дронів-шахідів, але ми приїхали, бо я для себе іншої опції не уявляла, – розповіла Катерина.

Катерина Калитко

Вона також підкреслила, що для неї знаково, що вечір відбувається саме в Одесі, що це відбувається саме зараз, в цей ключовий складний час, який ми проживаємо.

Варто зазначити, що до повномасштабного вторгнення рукопис, який вже здали у видавництво, був іншим. Після 24 лютого він доповнився вже новими воєнними текстами.

Нагадаємо, вечір також пройшов у рамках роботи Літературної мережі проекту «Підтримка внутрішнього культурного діалогу в Україні». Всього у 14 містах України пройдуть різні вечори, в Одесі заплановано ще чотири літературних події.

Раніше на USIonline.com

Поезія молодих: в Одесі пройшов творчий вечір Андрія Хаєцького (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.