Коригував російські обстріли: одесита підозрюють у держзраді «фото»

Коригував російські обстріли: одесита підозрюють у держзраді

Одесит листувався з росіянкою, яка збирала інформацію щодо військових та об'єктів критичної інфраструктури.

Про це йдеться у повідомленні про підозру, опублікованій на сайті Офіса Генпрокурора.

СБУ підозрює в державній зраді в умовах війни уродженця Одеси Михайла Райчева. За невстановлених обставин він познайомився із громадянкою Росії Марією Горшковою, яка збирала інформацію для спецслужб РФ.

Маючи проросійську позицію і бажаючи допомогти державі-агресору, Райчев відображав на Google maps координати складів паливно-мастильних матеріалів Військово-морських сил України, місця розташування складів Південного оперативного командування і контрольно-пропускного пункту окружних складів. Ці дані він переслав росіянці Марії 26 травня у Telegram.

У травні одесит передав їй точки-координати розташування військової частини секретного урядового зв’язку. У червні — скриншот із Google maps, позначивши білим кольором локацію з танковою дивізіє ЗСУ. У серпні Райчев повідомив росіянці маршрут відремонтованої техніки ЗСУ з міста Варна, Болгарія. У вересні — координати розташування і точні адреси будівель Управління СБУ в Одеській області. Координати військової прокуратури Одеського гарнізону, а також інформацію про розташування Одеського автомобільного ремонтного заводу, зазначивши, що він є військовим об’єктом, він передав 1 жовтня.

Зазначимо, про підозру одеситу оголосили заочно. За державну зраду в умовах воєнного стану йому загрожує 15 років позбавлення волі або ув’язнення довічно.

Раніше на  USIonline.com

В Одесі затримали можливого колаборанта з дивними фото на телефоні

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.