«Компромат» на 600 тис. доларів – одеського активіста судитимуть за рекет «фото»

«Компромат» на 600 тис. доларів – одеського активіста судитимуть за рекет

Прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно керівника одеського підрозділу однієї з «антикорупційних» громадських організацій за фактом вимагання.

Про це повідомляє Одеська обласна прокуратура.

Слідством встановлено, що голова підрозділу вимагав в керівника сільськогосподарського підприємства регіону 600 тис. доларів за неоприлюднення відомостей про нібито незаконну реорганізацію підприємства та іншу дискредитуючу потерпілого інформацію.

Намагаючись психологічно тиснути та шантажувати директора, обвинувачений з серпня 2021 року неодноразово звертався до правоохоронних органів зі скаргами та вимогою ініціювати перевірку обставин реорганізації підприємства. Крім того, під час особистих зустрічей з потерпілим громадський діяч повідомив про наявність в нього нібито компрометуючих матеріалів, розголошення яких викликало б суспільний резонанс та вплинуло на його репутацію.

Поряд з цим, голова громадської організації зауважив, що потерпілому вигідніше «відкупитися», адже у випадку оприлюднення так званого «компромату», він зазнає значно більшої шкоди. При цьому, неодноразово погрожував фізичною розправою та залишенням без засобів до існування.

За нашою інформацією, мова йде про голову місцевого підрозділу «Міжнародної антикорупційної асамблеї» Анатолія Коломійця.

Раніше на  USIonline.com

Одесит інструктував російських спецназівців: подробиці (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.