Командувач Сил оборони півдня відреагував на скандал з повістками в Одесі: що він сказав «фото»

Командувач Сил оборони півдня відреагував на скандал з повістками в Одесі: що він сказав

Некоректні дії співробітників терцентрів припинили, але військовозобов»язані мають зрозуміти, що відсидіти не вдасться.

Про це командувач Сил оборони півдня генерал-майор Андрій Ковальчук заявив під час координаційної наради з керівниками терцентрів комплектування, прикордонної служби, Нацполіції та органів місцевої влади.

Службові перевірки з нецільового використання службового спеціалізованого транспорту, некоректної поведінки співробітників тривають. Ці факти присічені і суворо засуджені командуванням Сил оборони, відзначив Ковальчук. За результатами перевірок буде вжито заходів впливу у відповідності ступеню провини.

Водночас, командувач відзначив, що мобілізація триває безперервно, і кожен свідомий громадянин повинен виконати свій обов’язок.

Іде війна – важка, кровопролитна, визвольна, відчайдушна. Ми маємо втрати, але й маємо мету – Перемогу! Протистояти країні-агресорці, яка перевищує наше населення щонайменше в 5 разів, хіба можливо інакше? Хтось має опановувати сучасну техніку, яку нам виділяють партнери в рамках підтримки. Наша країна, наш народ потребує захисту, саме тому відсидітися за спинами інших не вийде. Саме тому завдання кожного – виконати свій обов’язок, а не ухилитися від нього, аргументуючи це якоюсь комерційною чи гуманітарною складовою, – зазначив генерал-майор Андрій Ковальчук.

Раніше на  USIonline.com

Силою до військкомату: що кажуть юрист та військові про інцидент в Одесі

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.