Колишній британський політик пропонує одеситам допомогу «фото»

Колишній британський політик пропонує одеситам допомогу

Підприємець з Лондона Брукс Ньюмарк, колишній депутат Британського парламенту та екс-міністр у справах громадянського суспільства, пропонує мешканцям Одеси та регіону безкоштовну допомогу в евакуації.

Про це британець розповів журналістам 15 липня під час прес-конференції в Одесі.

Брукс Ньюмарк прибув до України аби на власні очі побачити військові злочини росії та надати допомогу усім, хто її потребує. З початку війни Брукс допоміг евакуювати більше 9 тисяч українців. Одного разу від харків’ян в якості подяки колишній британський політик отримав українське сало.

Екс-міністр Британії відкрив в Україні два центри з координації евакуації – в Запоріжжі та Харкові. Наразі він прибув до Одеси аби поспілкуватися з місцевою владою та запропонувати свою допомогу. В розпорядженні британської команди є 16 автобусів, при потребі їх може бути більше.

Брукс Ньюмарк розповідає, що більшість евакуйованих залишається у Львові. Вихованців інтернату влаштовують безкоштовно за кордоном. Наразі Брукс допомагає евакуювати з України пацієнтів, які потребують ампутації за кордоном. Допомогу в транспортуванні до Німеччини отримали вже 60 українців.

Британія – ваш головний союзник, і ми будемо робити все, щоб вигнати окупантів з кожного міліметру української землі. Я став свідком неймовірної української сили, і переконаний, що Україна переможе. Я хочу, щоб у українців завжди була можливість виїхати у безпечне місце, – завершив Брукс Ньюмарк.

Раніше на USIonline.com

Джонсон може приїхати до Одеси, – британський екс-міністр

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.