Колишня чиновниця системи виконання покарань із Одеси співпрацювала з окупантами (фото) «фото»

Колишня чиновниця системи виконання покарань із Одеси співпрацювала з окупантами (фото)

До розкритої агентури входили як колишні, так і нинішні високопосадовці. Вони передавали ворогу інформацію про тих, хто не зрадив присязі в окупованому Херсоні.

Про це повідомляє Офіс генпрокурора та СБУ.

Встановлено, що “зв’язковим” була “начальниця відділу кадрів” незаконно створеного окупантами “управління федеральної служби виконання покарань по Херсонській області”.

Цю псевдопосаду колишня кадровик однієї з виправних колоній Херсонщини отримала за те, що добровільно пішла на співпрацю з окупантами. Так вона зайняла посаду начальника відділу кадрів в незаконно створеному правоохоронному органі.

Із нею почала співпрацювати її колишня колега – заступниця начальника одного з відділів Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Одеси. Жінка неодноразово висловлювала своє прихильне ставлення до окупаційної влади та передавала псевдопосадовиці особисті й інші дані працівників установ виконання покарань Херсонської області, які не погодились перейти на сторону окупантів та виїхали на підконтрольну Україні територію.

Зафіксовано факт отримання зловмисницею грошових пераказів від представників окупаційної влади.

Під час обшуків, проведених за адресами проживання та роботи чиновниці Державної кримінально-виконавчої служби, вилучено мобільні телефони із доказами протиправної діяльності.

Раніше на USIonline.com

Одеського екс-нардепа Маркова оголосили у міжнародний розшук

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.