Кіт з передової: в Одесі шукають домівку харківському пухнастику (фото) «фото»

Кіт з передової: в Одесі шукають домівку харківському пухнастику (фото)

Пухнастик проїхав тисячу кілометрів на колінах у водія, який розвозить гуманітарку. Передати його волонтерам та знайти люблячи руки попросили українські військові, адже кіт прийшов до них на блокпост. Поки що у героїчного котика немає ім'я. А волонтери шукають йому дім.

Дивовижну історію спасіння тваринки кореспонденту Української Служби Інформації розповіла одеська волонтерка Дар’я Ножевнікова.

Це вам презент із Харкова, – сказав водій та передав одеській волонтерці чорно-білого кота.

Тварині п’ять місяців, у нього є проблеми з зором, наразі ветеринари борються за те, щоб він хоча б трохи бачив на один глаз. Судячи по його поведінці, кіт був домашнім улюбленцем, але війна залишила його без дому.

Водій розповів, що котик прийшов на блокпост до наших військових. Там його годували, але не знали, що робити з ним далі. Тому що зараз там ідуть бойові дії. Дивовижно, що водій провіз тваринку майже тисячу кілометрів, але з твариною все гаразд. Водій кормив котика своїм обідом, – розповіла Дар’я.

Зараз безіменний кіт знаходиться у тимчасовій домівці та проходить лікування.

Повністю врятувати зір не вдасться, але зараз йому мажуть очі, та він буде бачити контури. Але для котика це не дуже важливо. Було би добре, якби його прихистила родина, де вже є кіт. Тому що тварини одне одного вчать. Хлопчик дуже ласкавий, енергійний, він домашній. Він дуже стійко переніс те, що їхав більше доби. В нього немає паразитів – мабуть, він жив у когось вдома. Можливо, люди втікали та залишили його. Тому він і прийшов до ЗСУшників, – розповіла Дар’я.

Волонтери сподіваються знайти тварині дім та люблячу людину, яка і дасть ім’я цьому незвичайному котику, який так просив людей про порятунок і зміг, попри все, потрапити у безпеку.

Якщо ця людина саме ви, телефонуйте: 0982453404, Дар’я.

Адже хоч волонтери і роблять усе можливе, щоб котик був щасливим, в них зараз багато роботи – кожного дня вони развозять гуманітарний корм та ліки для тваринок. А харківському котику дуже потрібен спокій та любов своєї людини. Такий улюбленець стане талісманом та принесе удачу в тяжкі часи.

Раніше на  USIonline.com

Врятований кіт з острова Зміїний отримав ім’я і нову домівку

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.