Хотіли до російської імперії: в Одесі судили ворожих агітаторів «фото»

Хотіли до російської імперії: в Одесі судили ворожих агітаторів

Упродовж 10 та 15 років не мають права займати низку посад двоє мешканців Одеси. Чоловіки агітували за приєднання українських міст до рф.

Про це кореспондент Української Служби Інформації дізнався із судового реєстру.

Один із агітаторів писав антиукраїнські повідомлення у соцмережі «ВКонтакте». Сам чоловік народився у російському Владивостоку, але мешкає в Одесі та є громадянином України. Він активно публікував символіку “z” та прославляв російську армію, на яку нібито «чекають в Україні». Ось один із його дописів:

Где однажды был поднят флаг империи, там он спущен быть не должен.

На фото до допису були зображені відомі будівлі Одеси. Впродовж 10 років чоловік не має права займати посади в державних органах влади і в органах місцевого самоврядування.

Ще один агітатор робив публікації в соцмережі «Одноклассники». Він називав російських солдат «братиками» і дуже переживав, що вони гинуть. До того ж, він публікував символіку “z” та вважав, що українські міста мають увійти до складу рф.

Чоловік народився у Чернівцях та мешкає в Одесі. Ось один із його дописів:

в городе Мариуполь героически погиб солдат из Иркутска Во время зачистки города Мариуполь он и его товарищи наткнулись на отряд украинских нацистов. Спасая раненого и своих товарищей, он героически лёг на гранату.

За рішенням суду, чоловік не має права упродовж 15 років займати посади в державних органах влади і в органах місцевого самоврядування.

Раніше на  USIonline.com

В Одеської області винесли вирок адміністраторці ворожого Telegram-каналу

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.