Хочу повернутися до ЗСУ: історія пораненого військового Романа Каркошкіна «фото»

Хочу повернутися до ЗСУ: історія пораненого військового Романа Каркошкіна

Роман родом з Маріуполя, військовий з перших днів боронив Україну і отримав важке поранення руки: він дивом залишився живим. Зараз хлопець у черзі, щоб отримати імплант. Він сподівається, що ще зможе повернутися в ЗСУ.

Свою історію хлопець розповів журналістам, повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

Усміхнений Роман Каркошкін підтримує одною рукою іншу. Він признається, що його зараз взагалі могло не бути в живих, адже його бригада потрапила под обстріл. Далі – його розповідь від першої особи.

«На війні мені довелося стати сапером, хоча за фахом я понтонер. Але українці дуже швидко вчаться, я це на собі відчув. За кілька днів, як мене поранили, ми приїхали в якесь село. До нас прибігли місцеві бабусі та дідусі та просили не кидати їх. Говорили: «Хлопчики, не їдьте, ви нам дуже потрібні». А по праву сторону вже висадився орківський десант, зліва було сто одиниць ворожої техніки, попереду – наші «Гради» вели з ними бій. І все одне люди підтримували нас.

Рано чи пізно в нас мав закінчиться тротил, і він дійсно закінчився. Мені дали наказ їхати на базу за боєприпасами. Пам’ятаю, як ми проїжджали якійсь населений пункт і місцеві люди нам махали. Вже була ніч, їхати швидко не виходило. Ми їхали десь 30 км/час. І раптом по нам почали стріляти з автоматів. Я їхав вторим. Я не знаю, скільки там було автоматів, тому що перший «ЗіЛ» просто перетворили в дуршлаг.

Я зупинився, вибіг і почав вести вогонь. Я почув, що в третьому «ЗіЛі» сидіть мій товариш, тримається за кермо і не рухається – тому що отримав шок. Я побіг до нього і саме тоді отримав поранення в лікоть, зато товариш почав рухатися. Я побіг в посадку і ліг там, і саме в цю мить, як говорять, все життя перед очима пролетіло. Через декілька хвилин все затихло, і я подумав, що це все і всіх наших положили. Але ні, ми усіх положили. І той самий Ваня з третього «ЗІЛу» наклав мені джгут, і саме так я залишився живим, а інакше мене вже не мало тут бути», – розповів Роман.

Зараз хлопець чекає в черзі на імплант руки і сподівається, що попри поранення ще зможе служити.

«Мені говорять, що черга не рухається, і скоріш за все, операція вже буде після війни. А я дуже хочу повернутися назад в армію. Я навіть просив, щоб мене в часті залишили. Пропонував взяти мене поваром, картоплю я можу чистити. Але мені сказали, що ні, що я не годен», – каже Роман.

Для тих, хто хоче допомогти – номер карти Романа 5168752012250620.

Дмитро Рашкевич та Роман Каркошкін

Раніше на USIonline.com

Мене виводили на розстріл: розповідь про полон військового з Одещини Дмитра Рашкевича

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.