Катував українців: до суду в Одесі скерували акт щодо ексміліціонера-зрадника (фото) «фото»

Катував українців: до суду в Одесі скерували акт щодо ексміліціонера-зрадника (фото)

Ексміліціонер з Маріуполя перейшов на бік окупантів ще у 2014 році.

Про це повідомляє Одеська обласна прокуратура.

Прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього співробітника ГУ МВС України в Донецькій області за фактами державної зради та порушення законів та звичаїв війни.

З початку повномасштабної війни ексміліціонер з Маріуполя катував, залякував і схиляв українців до співпраці з росіянами. На бік окупантів він добровільно перейшов у 2014 році, вступивши на службу до зс рф. Чоловік обійняв посаду заступника так званого «коменданта – начальника гарнізону» окупаційних військ, який дислокувався на території смт. Лазурне, під позивним «Грек».

Зрадник схиляв до співпраці з окупаційною владою рф представників українських держорганів та органів місцевого самоврядування, які знаходились на тимчасово окупованій території Херсонської області. Спільно з представниками збройних сил, спецслужб, правоохоронних органів рф катував та залякував людей, незаконно захоплював нерухомість.

На початку квітня обвинувачений разом з військовими держави-агресора затримали голову однієї з селищних рад Скадовського району та місцевого підприємця. Тривалий час чоловіків утримували в підвалі пансіонату, де систематично били, погрожували розправою та здійснювали постріли над головою, імітуючи страту, — повідомили в прокуратурі.

Від них вимагали надати інформацію щодо проукраїнських активістів, місцевих мешканців, які можуть співпрацювати і надавати інформацію СБУ.

Раніше на USIonline.com

СБУ викрила суддю, який депортував людей з Криму до Сибіру та митника-зрадника з Херсону

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.