KADORR Group створює сенсацію на ринку житлової нерухомості (фото) «фото»

KADORR Group створює сенсацію на ринку житлової нерухомості (фото)

Понад 17 будівельних кранів на одному майданчику, близько 1000 провідних спеціалістів галузі, пів мільйона квадратних метрів нерухомості - будівельна компанія-лідер KADORR Group зводить наймасштабніший житловий проект сучасності в Одесі - KADORR City.

Проєкт на вул. Краснова Компанія будує по принципу «Місто в місті», де поряд із житловими комплексами та інноваційними бізнес-зонами будуються дитячий садок, сучасні спортивні та ігрові майданчики, зони відпочинку, магазини, салони, ресторани та кав’ярні, та навіть своя головна площа з фонтанами.

Це — географічний центр Одеси поряд з 4-ю ст. В.Фонтану, де буде одна з найбільших прибудинкових територій з парковими зонами в 55 тисяч кв. м та підземний паркінг на кілька рівнів.

За останні роки Компанія неодноразово перевершувала власні рекорди як по темпам будівництва, так і по масштабах самих будівель. Однак на сьогодні KADORR Group створює сенсацію на ринку нерухомості.

На сьогодні до продажу заявлені вже всі житлові комплекси та офіси в бізнес-центрах. На будівельному майданчику не припиняючи ведуть роботи по 9 об’єктах одночасно.  Офіційний строк здачі, що заявляє забудовник, — 2024 рік. Та дивлячись на темпи зведення та вже звичну практику KADORR Group з випередження строків, вже за півтора-два роки ми зможемо побачити яскравий приклад новітнього містобудування в Україні.

Більш того, переймаючи світовий досвід KADORR Group планує ввести новий формат здачі квартир та офісів вже з готовим ремонтом, що дасть змогу створить понад 6000 нових робочих місць в Одесі.

Нагадаємо, KADORR Group інвестує в будівельну сферу України з 2010 року. За цей час було здано в експлуатацію понад мільйони квадратних метрів житлової нерухомості. Жодної затримки строків та стовідсоткове виконання особисто взятих на себе зобов’язань головою корпорації Аднаном Ківаном.

Читайте нас в Facebook, Telegram и Instagram, смотрите на Уoutube.