Юний одесит виграв чемпіонат світу з єдиноборств (фото) «фото»

Юний одесит виграв чемпіонат світу з єдиноборств (фото)

Учень одеської школи №68 Максим Ляшевський виборов два золота на чемпіонаті світу з єдиноборств в Угорщині.

Про це повідомляє пресслужба мерії Одеси.

З 14 по 16 жовтня у місті Надьканіжа пройшли змагання «Комбат самозахист ICO», під час яких виступали представники понад 20 країн світу.

Близько 750 спортсменів демонстрували свої навички з кікбоксингу, боксу, ММА та греплінгу.

У складі збірної України успішно виступили учні одеських закладів освіти. Зокрема, Максим Ляшевський здобув дві золоті медалі, отримавши перемогу над спортсменами з Румунії та Угорщини.

Юний одесит став переможцем у змаганнях з К-1 (кікбоксинг) та Oriental box у категорії 14-15 років, вага 55.1-60 кг. В цілому українська збірна посіла друге загальнокомандне місце.

Раніше на USIonline.com

Спорт з димком: одесити успішно виступили на чемпіонаті світу по курінню трубки (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.