Юний одесит став чемпіоном України з греко-римської боротьби «фото»

Юний одесит став чемпіоном України з греко-римської боротьби

Одеський спортсмен завоював «золото» на чемпіонаті України.

Про це повідомляє відділення національного олімпійського комітету України в Одеській області.

Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів пройшов 25-26 лютого в Тернополі.

Спортсмени Одеської області завоювали дві медалі, одна з яких золота.

Одеський спортсмен Іван Янковський став чемпіоном України у вазі «до 80 кг», а вихованець Теплодарської ДЮСШ Кирило Угрік завоював срібну медаль в категорії «до 71 кг».

Третя перемога на чемпіонатах України принесла Івану звання майстра спорту України і путівку на чемпіонат Європи серед кадетів (U-17), який відбудеться 12-18 червня в Тирані. Минулого року він став бронзовим призером чемпіонату Європи (U-15), програвши в півфіналі майбутньому чемпіону – грузину Георгі Аладашвілі (2:3), — розповіли у комітеті.

Раніше на  USIonline.com

Одеські фігуристи з «Крижинки» отримали 4 золоті медалі на турнірі у Румунії (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.