Юні атлети з Одеської області завоювали «срібло» та «бронзу» на чемпіонаті України (фото) «фото»

Чемпіонат України дитячих та юнацьких спортивних шкіл проходив у Львові. Одесити показали кращі результати, взяв срібну та бронзову медалі.

Дуже хороші результати показали вихованці обласної Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву та спортивного клубу «Подільськ» на всеукраїнському рівні, повідомляє пресслужба відділення НОК України в Одеській області.

11-річний атлет з Одеси Омелян Герасимчук з обласної СДЮШОР став переможцем у стрибках з жердиною, показавши результат 2 м 80 см.  Це його особистий рекорд, за який він отримав «срібло».

Крім того, спортсмен виконав норматив 1-го юнацького розряду. Тренери – Наталія Забродська та Артур Герасимчук.

Упродовж змагань Омелян також підкорив висоти 2 м 50 см, 2 м 60 см і 2 м 70 см.

Чесно кажучи, ми не розраховували на медаль на цьому чемпіонаті. Але мені дуже щастить з людьми, які у моєму житті, бо в мене були чудові тренера.

Я щаслива, що маємо можливість передавати ці знання нашім дітям. Ми беремо найкраще та найцінніше на нашому шляху. Дякую всім, хто сприяв завоюванню медалі, – зазначила тренерка Омеляна, Наталія Забродська

Бронзову медаль отримав  14-річний легкоатлет спортивного клубу «Подільськ» Тимофій Нападовський (тренер – Людмила Бухарьова, Лідія Білоліппецьких).

Він показав одні з кращих результатів в штовханні ядра, відправивши снаряд на 12 м 68 см, причому свого конкурента він випередив лише в останній спробі. Упродовж турніру Тимофій чотири рази покращував свій особистий рекорд, який складав 10 м 14 см: 11,32, 11,92, 11,43 і, нарешті, 12,68.

Як повідомили в НОК, це перші медалі на чемпіонатах України в кар’єрі цих спортсменів.

Всього у змаганнях взяли участь 15 легкоатлетів, які представляли 4 спортивні школи Одеської області: ДЮСШ Білгород-Дністровського, одеську КДЮСШ «Динамо», СК «Подільськ» і Одеську обласну СДЮСШОР.