Італія підтримає Одессу в змаганнях за Expo-2030 «фото»

Італія підтримає Одессу в змаганнях за Expo-2030

В Італії обговорюють можливість відкликати кандидатуру Риму на проведення Expo-2030 та запропонувати Україні підтримку італійської дипломатії, щоб Одеса виграла конкурс.

Про це розповів голова департаменту міжнародних відносин, інвестицій та туризму Одеської ОВА Роман Григоришин.

Представник італійського уряду, заступник міністра оборони та депутат італійського парламенту Джорджіо Муле у відповідь на пропозицію італійського засновника журналу «The Odessa Journal» в Одесі Уго Полетті заявив, що відкликання кандидатури Італії на проведення Expo – 2030 на користь Одеси стало б не тільки ефективним дипломатичним кроком, алє і подальшим сильним сигналом близькості до України.

Щоб підтримати Україну в боротьбі за Expo – 2030, Італія має зробити крок назад, відкликавши кандидатуру Риму.

Розігруючи карту дипломатичної допомоги щодо кандидатури Одеси на Всесвітній виставці у 2030 році, Італія також змогла б сприяти Україні у її відновленні після війни, – додав Григоришин.

Всесвітня виставка, або Expo – найбільша технологічна виставка планети, де країни демонструють унікальність своїх культур та національну ідентифікацію, економічний та науково-технічний потенціал. За своїм розмахом та кількістю відвідувачів Expo можна порівняти лише з Олімпійськими іграми.

До війни Україна поряд з Італією (Рим), Південною Кореєю (Пусан), Саудівською Аравією (Ер-Ріяд) та російською федерацією (москва) мала боротися за право її проведення. В українському уряді зробили ставку на Одесу і навіть обговорювали локацію проведення Експо – поля фільтрації.

23 травня 2022 року росія відмовилась від проведення виставки.

Раніше на USIonline.com

Престижнейшая мировая выставка Expo-2030 может пройти в Одессе

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.