Історичне партнерство: Україна з Британією підписали план відновлення транспортної системи (фото) «фото»

Історичне партнерство: Україна з Британією підписали план відновлення транспортної системи (фото)

Міністри України та Великої Британії підписали Спільний план дій щодо допомоги у відновленні транспортної мережі України. Він передбачає пакет матеріальної та експертної підтримки транспортної сфери нашої країни.

Про це повідомляє Мінінфраструктури України.

План нового британсько-українського транспортного партнерства для відновлення зруйнованої війною інфраструктури підписали 25 серпня міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та міністром транспорту Великої Британії Грант Шеппс (Grant Shapps).

Згідно документу, Департамент транспорту Великої Британії пропонує кошти, інженерну експертизу та транспортні засоби для відновлення пошкодженої війною інфраструктури України.
Олександр Кубраков ознайомив британського колегу з показниками впливу війни на залізницю, автодороги та мости, після чого міністри підписали Спільний план дій для допомоги у відновленні транспортної інфраструктури. Згідно з Планом Велика Британія погоджується надавати експертизу від престижних британських приватних організацій.

Окрім цього, британські партнери запропонують план з реконструкції аеропортної, злітно-посадкової та портової інфраструктури, а також працюватимуть з Міністерством інфраструктури України над можливістю навчання персоналу аеропортів, диспетчерів повітряного руху та авіаційної безпеки.

У Сполученому Королівстві ми маємо найкращих транспортних експертів у світі і якщо ми поділимось ними з Україною, це не тільки допоможе відновитися Україні, але й підвищить авторитет британського бізнесу в глобальному масштабі, – зазначив Ґрант Шеппс.

Раніше на USIonline.com

Волонтер із Японії в Одесі: “Ралі миру”, літаючий байк та евакуація українців

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.