Інженер з Одеси мріяв поділити Україну, а безробітна жінка закликала до повстання «фото»

Інженер з Одеси мріяв поділити Україну, а безробітна жінка закликала до повстання

В Одесі судили ще трьох любителів «русского мира». Вони публікували ворожу агітацію на своїх сторінках в соцмережах. Серед них - безробітна одеситка, інженер та жінка з інвалідністю, яка народилася в рф.

Про це кореспондент Української Служби Інформації дізнався із судового реєстру.

З початку повномасштабного вторгнення інженер-будівельник публікував у соцмережі “Однокласники” публікації з закликами до розколу України:

При чём здесь Украина???!!! Харьков , Мариуполь, Сумы, Днепропетровск и другие города построены российскими царями и князьями. Весь Юго-Восток НЕзалежной – это Новороссия где живут там русские люди. Так почему нами управляют лживые (далі перелічені особи, які очолюють владу в Україні)

При цьому він опублікував карту де одна частина України належить росії, інша Угорщині, а третя Польщі.

Чоловік не був раніше судимим. Він отримав 2 роки умовного терміну і не має права залишати Одесу без рішення суду. Також засуджений заплатить більше тисячі гривень за експертизи, а його системний блок конфіскований на користь державі.

Інша особа користувалися відразу декількома соцмережами. Жінка мешкає в Одесі та є громадянкою України, проте народилася у м. Чебаркуль Челябінській області рф, є інвалідом 2-ї групи.

Вона також поширювала ворожу агітацію та пропагувала раскол України. Жінка отримала 3 роки умовно. Увесь цей час за рішенням суду вона має читати твори українських авторів.

Судили за ворожу агітацію і безробітну одеситку. Жінка публікували такі тексти, закликаючи одеситів до збройного протистояння:

Эти укропедики хорошо организованы на деньги Запада, поэтому голыми руками их не взять! Нужны коктейли Молотова, оружие! Будем сражаться с ними их же методами! За нами правды – мы сильнее!».

Вона також опублікувала карту України поділену між іншими державами, у тому числі і рф. Жінка отримала 3 роки умовного терміну.

Раніше на  USIonline.com

Мешканець Придністров’я сяде до в’язниці за терористичний акт в Одесі

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.