Ім’я Одеського Оперного незаконно використовує іноземна трупа «фото»

Ім’я Одеського Оперного незаконно використовує іноземна трупа

Одеський театр опери та балету закликав звернути увагу на виступи труп, які видають себе за українські. До того ж, вони виступають з репертуаром російських композиторів.

Про це повідомили на офіційному сайті театру, передає Українська Служба Інформації.

У січні стало відомо про гастролі балетних труп, які видають себе за українські, використовуючи у назвах імена всесвітньовідомих театральних брендів. Зокрема, це торкнулось і Одеського національного академічного театру опери та балету.

Так, в Ірландії (організатор Art One Presents) та Франції (організатор A.А. Organization) рекламують виступи так званих «The Ukrainian National Ballet of Odessa» з балетами Чайковського.

Офіційно повідомляємо і наголошуємо, що дана трупа ніякого відношення до Одеської національної опери не має, а керівництво «The Ukrainian National Ballet of Odessa» використовує подібність у назві, відеоматеріали наших вистав та неправдиву інформацію у рекламі, чим вводить в оману глядачів, дискредитуючи славетне ім’я Одеської опери, — зазначили на сайті одеського театру.

У свою чергу, керівництво трупи, яке використовує ім’я одеського театру, не реагує на численні звернення. До того ж, відмовляється вилучати репертуар російських композиторів, які в усьому світі асоціюються із культурою агресора.

Посол України у Франції Вадим Омельченко звернувся з листом до Міністра культури Франції мадам Рими Абдул Маяк щодо припинення виступів цієї трупи.

Керівництво та колектив Одеської національної опери додали, що засуджують діяльність представників культури і мистецтва, які будь-яким чином пов’язані із російською культурою та дискредитують українські офіційні інституції.

Раніше на USIonline.com

Одеський Оперний потрапив у 100 головних фото року за версією Time (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.