Ілюзіон: в Одесі проводять кіно-театральний інтенсив для дітей-переселенців (фото, відео)

Акторські заняття як реабілітація. В Одесі стартував безкоштовний інтенсив, який, в першу чергу, розрахований на дітей з гарячих точок. Це майстер-класи від профі, вокал, екскурсії та участь у справжній постановці і зйомках у кіно. Ще можна долучитися - у тому числі, й одеситам.

Побували на перших заняттях кореспонденти Української Служби Інформації Анна Городенцева і Арсен Подосян.

Дивіться відео на нашому каналі на Youtube.

Перше заняття пройшло для молодшої групи – дітей від 7 років. Сьогодні ім розповіли, як знімається кіно, і навіть дозволили побути трошки режисером, акторами, кінооператорами. Серед учасників – і сьоморічний Ваня. Він приїхав до Одеси у березні – саме тоді його родині вдалося вирватися із палаючого Маріуполя.

Там розруха. Ми мешкали у 9-поверхівці, і ось 9-й і 8-й поверхи розламані, там просто дірка, а по вулиці мого дідуся їздили весь час танки, – поділився спогадами хлопчик.

Після того, як молодші розіграли сценку, почалося заняття для дітей старшої групи. Це вже підлітки від 11 до 18 років.

Заняття для переселенців безкоштовні, для одеситів – за зручну суму доната.

Ми дуже вдячні нашим партнерам – це громадська організація “Автомайдан Одеси”, це транспортно-експедиторська організація “Formag” – за те, що ми можемо проводити наши заняття для дітей різного віку і проводити з ним час творчо, знімати з ними кіно, і все це всього за два тижня. До цього долучаються і майстер-класи, і різноманітні фахівці, починаючи від акторської справи і завершуючи звукорежисурою. Ми бачимо у цьому необхідність, адже розвиток культури – це створення культурного коду, а без культурного коду немає нації, – розповів режисер і художній керівник театру “Ілюзіон” Дмитро Олешко.

Дмитро Олешко

Таким чином дітей хочуть відволікти від війни та пережитого через бойові дії. Заняття продовжать восени, якщо буде така можливість, а також окремо хочуть провести благодійний інтенсив для дорослих.

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина долучилася – заповніть Google-форму.

Довідки за телефоном: +38 (095) 218 12 68 (з 12 до 16 год).

Раніше на USIonline.com

В одесском гарнизоне сжимают кулаки, – песни о войне Дмитрия Олешко (фото, видео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.