Єдність перед загрозою: в Одесі для дітей переселенців влаштували показ «Мавки» (фото, відео)
Новій мультфільм «Мавка» з тріумфом йде вже деякий час у кінотеатрах України і за її кордонами, і секрет успіху не тільки в якісній анімації, але й у сенсах, які заклали автори, екранізуючи всесвітньо відомий твір Лесі Українки.
На показі у одеському кінотеатрі, якій провели для сімей ВПО з дітьми, побував кореспондент Української Служби Інформації Арсен Подосян.
Більш детально про це – дивіться у відео.
На безкоштовний сімейний перегляд у кінотеатрі «Сінема Сіті» прибуло близько 140 людей. Вони не тільки подивилися стрічку, але й мали можливість поспілкуватись зі спеціальним гостем — автором сценарію фільму «Мавка» Ярославом Войцешеком. Він поділився історією роботи над кінострічкою, а також відповів на запитання учасників перегляду.
В коментарі УСІ автор сценарію «Мавки» Ярослав Войцешек зазначив, що автори вкладали в фільм декілька задач та сенсів. Перше – загалом познайомити з нашею міфологією, показати, яка вона різнобарвна, цікава. Друга – розповісти про наших класиків і показати, шо є не тільки «Марвел», а й багато чого нашого, аутентичного.
І до речі це нам вдалось. Після виходу мультфільму продаж оригінальної книги виріс у 300 разів. Такої промоції Лесі Українка, напевно, не знала ніколи.
Наше суспільство часто буває розділене чварами, непорозумінням, різними поглядами. А на прикладі героїв мультфільму ми показали, що коли з’являється проблема, загроза – ми усі об’єднаємося. Так і тут, об’єднавшись, герої долають саму смерть, – наголосив Ярослав Войцешек.
Як зазначила Ганна Підопригора, представниця благодійного фонду «Карітас Одеса УГКЦ», на кінопоказ зареєстрували близько 140 людей, з яких 90 – діти, інші – дорослі.
Сьогодні ми прийшли на перегляд мультфільму «Мавка» з дітьми ВПО та місцевими. Це робиться у рамках проекту «Долаючи розломи» благодійного фонду «Карітас Одеса УГКЦ». Те, як об’єдналися герої мультфільму, має стати гарним прикладом для переселенців, щоб гуртуватися та будувати добре світле майбутнє, – наголосила Ганна Підопригора.
Вона додала, що схожі заходи для переселенців ще будуть проводитись і в Одесі, і в області – десь протягом пів року. І там теж будуть обговорювати згуртованість та миробудування.
Раніше на USIonline.com —
Містечко переселенців: як в Одеській області живуть люди з гарячих точок (відео, фото)
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.