Ідентифіковані російські командири, які наказали бити ракетами по ЖК «Тірас» – Костенко «фото»

Ідентифіковані російські командири, які наказали бити ракетами по ЖК «Тірас» – Костенко

В прокуратурі розповіли про результати розслідування теракту в ЖК «Тірас» на вулиці Корольова. Спецслужбам вдалося знайти тих, хто надавав накази стріляти крилатими ракетами по багатоповерхівці.

Про це під час брифінгу розповів керівник Одеської обласної прокуратури Сергій Костенко.

Прокурори та правоохоронці провели низку експертиз у ході розслідування справи «Тіраса» та встановили, хто саме причетний до терористичного акту в житловому комплексі, який стався 23 квітня 2022 року.

Цими особами є військовослужбовці країни-агресора. По цьому комплексу ми завершили проведення вибухово-технічних експертиз, і нами встановлені особи з числа командирів військових підрозділів збройних сил РФ, які давали накази про вчинення цього злочину. Ми поки що не повідомляємо про підозру, – зазначив Костенко.

Сергій Костенко

Нагадаємо, внаслідок трагедії загинули 8 одеситів. У той день російські ракети були запущені літаками стратегічної авіації ТУ-95 Росії з акваторії Каспійського моря.

Тривають й інші експертизи по уражених об’єктах в Одеській області, а саме по “Євротерміналу”, селищу Маяки, Сергіївці та Затоці. За кожним фактом руйнування зареєстровано кримінальне впровадження, працюють слідчі.

Відсьогодні ми маємо відпрацьовані данні повністю всіх свідків, потерпілих, це понад 420 осіб. Ми ставимо собі ціль у роботі, щоб ці злочинці кінець кінцем понесли відповідальність. Це застосування механізму міжнародного гуманітарного суду та міжнародного трибуналу, – додав Костенко.

Раніше на  USIonline.com

Терор окупантів в Одеській області: близько 100 російських ракет досягли цілей

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.