Яким професіям можна навчитися в Одесі безкоштовно (перелік) «фото»

Яким професіям можна навчитися в Одесі безкоштовно (перелік)

Опубліковано графік навчання у Одеському центрі професійно-технічної освіти (ЦПТО) на листопад. Можна стати оператором дрона або соціальним педагогом. Крім отримання нової спеціальності, можна безкоштовно покращити знання української мови.

Яким професіям можна навчитися, повідомила Одеська міська рада.

Навчання стартує 7 листопада. У переліку такі професії: продавець напоїв та тютюнових виробів, оператор безпілотного літального апарату, таргетолог, підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу, підготовка управителів багатоквартирного будинку, молодша медична сестра з догляду за хворими, соціальний педагог в закладах освіти, цивільна оборона.

Можна опанувати створення рекламної продукції, сучасну ділову українську мову, сучасні підходи в менеджменті, мале підприємство на селі, новітні прогресивні технології на сільськогосподарському підприємстві, вирощування в грунті, використання програми Meshmixer для підготовки для 3D моделей, організація дистанційного навчання в закладах освіти, використання платформ для створення та проведення опитувань і тестів, сучасні технології бухгалтерського обліку та фінансової звітності. А також дізнатися, як отримати грант на створення бізнесу по держпрограмі Е-робота, вивчити основи охорони праці та правове регулювання взаємовідносин на підприємстві.

Додамо, що за направленням центру зайнятості навчання безкоштовне.

Раніше на USIonline.com

Робота, зарплата, ФОПи: економіка України за півроку війни

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.