
Який смартфон вибрати для підлітка
Смартфон для дитини сьогодні — не дорога річ, якою можна похвалитися, а необхідність. Цей пристрій потрібен не тільки для зв'язку та спілкування. За його допомогою батьки можуть відстежувати місцеперебування дитини, контролювати її витрати тощо.
Великий попит має техніка «Епл», представлена тут https://storeinua.com/categories/apple. Немає потреби купувати дитині останню, найдорожчу модель — достатньо версії минулих років, для якої доступні оновлення iOS. Особливо часто для підлітків вибирають базові версії лінійок.
Важлива вимога — міцний та добре захищений дисплей
Сучасні підлітки дуже активні, часто відвідують спортивні секції, катаються на самокатах або велосипедах із друзями. Діти ще не навчилися дбати про речі, тому, щоб не купувати постійно новий смартфон, краще відразу придбати міцний та стійкий до подряпин.
Під час гри смартфон легко може опинитися на підлозі чи землі, на нього можуть наступити чи вдарити. Тому важливо, щоб дисплей мав додатковий захист (наприклад, Ceramic Shield у Айфона). Додатково до смартфона придбайте:
- чохол. Дитина не відмовиться носити його, адже це також частина стилю та повсякденного образу;
- захисне скло. Якщо смартфон упаде на дисплей, він не розібʼється за наявності такого додаткового шару;
- захисну плівку.
Захист корпусу від пилу й вологи також має значення. Оптимальний стандарт — IP67 або IP68, за наявності такого показника можна не хвилюватися, що смартфон випадково постраждає під час гри або відпочинку.
Ємність акумулятора
Діти багато користуються девайсом: грають на ньому, знімають відео, спілкуються в соціальних мережах, месенджерах. Отже, батарея розряджається швидше, ніж зазвичай. Важливо, щоб вона мала велику ємність, тоді ви зможете звʼязатися з дитиною в будь-який момент.
Враховуйте й той факт, що діти часто забувають вчасно зарядити акумулятор. У результаті виходить, що вони можуть піти на прогулянку або до школи вже з низьким зарядом. Тому бажано, щоб у девайса була передбачена можливість швидкого заряджання. Тоді на поповнення заряду не доведеться витрачати багато часу.
Оптимальний розмір дисплея
Не варто купувати дитині телефон із максимальною в лінійці діагоналлю екрана. Такий гаджет незручно тримати, тому є великий ризик, що він впаде та розібʼється. Краще звернути увагу на моделі з відносно невеликим розміром екрана. Наприклад, якщо ви розглядаєте iPhone, тоді не варто купувати Pro Max.
Хорошим рішенням стане базова версія будь-якої з останніх лінійок, на які ще приходять оновлення ОС. Можна також придбати модель Pro, вона буде трохи дорожчою. Подумайте, де саме дитина буде носити телефон. Якщо в кишені, тоді великий гаджет може легко випасти й розбитися. Крім того, не завжди модель із максимальною діагоналлю можна покласти до куртки або штанів.
Інші важливі функції
Вибираючи телефон для підлітка, враховуйте, що він буде часто використовувати його для гри. У процесі пристрій працюватиме на повну потужність, тому важливо, щоб він не зависав. Діти встановлюють дуже багато різноманітних застосунків та ігор. Тому базова вимога до смартфона підлітка — потужний процесор.
Також зверніть увагу на такі чинники:
- можливість використовувати дві сім-картки. Це зручно, адже тоді, коли один із номерів буде з якихось причин недоступний, ви можете скористатися іншим. В Айфонах, наприклад, другу SIM можна налаштувати в електронному вигляді;
- GPS. Ця технологія необхідна для того, щоб ви мали можливість відстежувати місцеперебування дитини. Це важливо не тільки для підлітків, а й для школярів молодшого віку;
- Wi-Fi. Коли дитина користується ним, а не мобільним інтернетом, заряд витрачається не так швидко. Додатково увімкніть функцію сповіщення про перевищення безкоштовного чи оплаченого пакета даних.
Дізнайтесь про можливості конкретної моделі для батьківського контролю. Зокрема, переконайтеся, чи можливо встановити на нього програму не тільки для відстеження місцеперебування дитини, а й для блокування небажаних застосунків.
Смартфон для підлітка має бути з потужним процесором, ємнісним акумулятором, а також виготовленим із міцних матеріалів.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.