Як одеські діти навчаються під час тривоги (фото) «фото»

Як одеські діти навчаються під час тривоги (фото)

Наразі навчатися у класах можуть лише учні 56 одеських шкіл. Це пов'язано з браком бомбосховищ, в деяких закладах центральної частини міста їх взагалі неможливо облаштувати. Ще один виклик для системи освіти - це відключення електроенергії.

Побувала на уроці під час повітряної тривоги кореспондент Української Служби Інформації Ніна Ляшонок.

Сьогодні у школі рятівники планували провести навчання, але їх скасували. Адже в Одесі вкотре пролунала сирена. Усі діти спустилися у сховище. Так, попри все, маленькі одесити вчаться. Наразі змога бути у класах є лише у учнів 56 шкіл. Не усі вони навчаються в своїх приміщеннях, а там, де є сховище і місце дозволяє розмістити додаткову кількість учнів.

Проте у всіх 126 школах є дистанційні уроки. До 1 вересня планують облаштувати сховища в усіх навчальних закладах, де це можливо. На це вже виділено 40 мільйонів гривень, та планують виділити ще 30 мільйонів. Проте в деяких школах все ж таки це не вдасться, – мова про деякі заклади у центрі міста, адже там це не дозволяють катакомби та грунт.

Не проста ситуації і через відключення електроенергії.  У школах у випадку відключень рятують генератори, але це робить неможливим дістанційні навчання.

Усі уроки записані одеськими вчителями та є на сайті департаменту. Але звісно учням важливо бачите свого вчителя. Тому ми вже втретє попросили ДТЄК особливо звернути увагу на 3 чергу, тому що вона завжди не за графіком. І це питання розглянули на депутатській комісії. Нам дуже важливо забезпечити наших дітей навчанням, адже на тестуванні в них привілеїв не буде, хоча в різних регіонах України зараз ситуація з електроенергією різна, – розповіла голова одеського департаменту освіти Олена Буйневич.

Олена Буйневич

Раніше на USIonline.com

В Одесі та Одеському районі досі складна ситуація з електрикою, але обіцяють зрозумилі графіки

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.