Грошове забезпечення прикордонників збільшилося: мінімум – 20 100 грн «фото»

Грошове забезпечення прикордонників збільшилося: мінімум – 20 100 грн

Як раніше анонсувалося, щоб підвищити рівень соціального захисту військовослужбовців та членів їхніх сімей, будуть збільшені розміри щомісячного (основного) грошового забезпечення (без додаткової винагороди) військовослужбовців. Також уточнений порядок нарахування додаткової винагороди (100 тис грн).

Про це повідомили Держприкордонслужбі.

В результаті, з 1 лютого 2023 року було збільшено розміри щомісячного (основного) грошового забезпечення військовослужбовців від 30 до 55%.  Мінімальний його рівень становить не менше 20 100 гривень. Станом на 17 лютого 2023 року майже весь особовий склад прикордонного відомства вже отримав підвищене грошове забезпечення.

Водночас з 1 лютого 2023 року змінено порядок та умови виплати на період дії воєнного стану додаткової винагороди.

Згідно нового порядку та умов, бойові виплати у 100 тис. гривень на місяць будуть збережені лише військовослужбовцям, які воюють з противником на передовій. Теж саме стосується сімей полонених та зниклих безвісти – виплати винагороди у розмірі 100 тисяч гривень для них також зберігаються. Новий порядок та умови торкнуться виключно військовослужбовців, які не виконують бойові (спеціальні) завдання у складі діючих угрупувань військ Сил оборони держави, перебувають поза зоною бойових дій у різних регіонах України, строковиків, курсантів вищих військових навчальних закладах та військовослужбовців, які проходять службу у вищих військових навчальних закладах, – йдеться у повідомленні.

Раніше на USIonline.com

Прикордонник отримав штраф на 500 тисяч за вивіз ухилянтів

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.