Гроші «на лікування хворої матері»: в Одесі затримали шахрая, ошукавшого п’ятьох містян «фото»

Гроші «на лікування хворої матері»: в Одесі затримали шахрая, ошукавшого п’ятьох містян

В Одесі поліцейські викрили 32-річного містянина, який шахрайським шляхом виманив майно та гроші у громадян. Він вже затриманий, справа у суді.

Про це повідомляє Одеське районне управління поліції № 1

Одесит побачив у сусіда два мобільних телефони і попросив один із них нібито у тимчасове користування. Коли ж приятель віддав свій смартфон, зловмисник почав писати повідомлення від його імені людям, з якими той найчастіше спілкувався, і просити допомогти зібрати гроші на «невідкладне лікування хворої матері».

За кілька годин від чотирьох друзів власника смартфона правопорушник отримав на банківські рахунки, які вказав у переписках, майже дванадцять тисяч гривень, а тоді продав чужий телефон.

Громадяни, які були впевнені, що надсилають гроші своєму товаришеві, поспілкувавшись із ним, зрозуміли, що їх ошукали. Потерпілі звернулися по допомогу до правоохоронців, і вони викрили правопорушника.

Як з’ясувалося, фігурант раніше вчиняв крадіжки майна громадян і нині справа за його обвинуваченням розглядається в суді. Цього разу за черговий злочин слідчі поліції під процесуальним керівництвом Суворовської окружної прокуратури міста Одеси повідомили чоловіку про підозру у заволодінні чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчиненому повторно. Це правопорушення передбачене ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, яке загрожує чоловіку за такий злочин, – до трьох років позбавлення волі, – повідомив начальник слідчого відділу відділення поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 1 Ярослав Клинч.

Раніше на  USIonline.com

Наживалася на переселенцях: в Одесі затримали квартирну шахрайку

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.