Голова Нацполіції Ігор Клименко взяв участь у Європейській конвенції (фото) «фото»

Голова Нацполіції Ігор Клименко взяв участь у Європейській конвенції (фото)

Керівники поліцейських відомств країн ЄС та сусідів обговорили спільні виклики.

Про це повідомив сам голова Національній поліції.

Ігор Клименко взяв участь в Європейській конвенції керівників поліції-2022. Глава української поліції виступив перед учасниками зборів, а також провів двосторонні зустрічі з керівниками поліцейських відомств Іспанії, Франції, Ірландії, Молдови, Великобританії, Польщі, Румунії і головуючої в Раді ЄС Чехії. Окрім цього, під час конвенції Клименко мав нагоду поспілкуватися з виконавчою директоркою Європолу пані Кетрін Де Болль та керівницею Департаменту поліції Нью-Йорку (США) Кічант Л. Сьюелл.

Говорили з колегами про ситуацію в Україні та захист прав і свобод українських біженців, які нині перебувають на території країн Євросоюзу. Зосередили увагу і на спільних викликах, серед яких боротьба з транснаціональною організованою злочинністю і нелегальним обігом зброї, а також протидія дезінформації та поширенню російської пропаганди в іноземному інформаційному просторі, – розповів голова Нацполіції. 

Ігор Клименко також подякував європейським колегам за підтримку України та допомогу українським переселенцям, і наголосив, що співпраця з Європолом у напрямку документування воєнних злочинів росії є надзвичайно значущою для нашої країни.

Україна обрала свій шлях розвитку – ми отримали статус країни-кандидата на вступ до Європейського Союзу. Вибір курсу на демократію, європейське майбутнє для своїх дітей ми, в тому числі, й відстоюємо в цій загарбницькій війні росії, – наголосив голова поліції.

Раніше на  USIonline.com

Визволений Ізюм намагається отямиться від російської окупації (фото, відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.