Генсек ООН Гутерріш відвідає порт Одеси «фото»

Генсек ООН Гутерріш відвідає порт Одеси

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським та президентом Туреччини Тайіпом Ердоганом у четвер у Львові, а в п'ятницю голова ООН відвідає порт Одеси, звідки відновився експорт українського зерна в рамках угоди за посередництва ООН.

Про це заявив представник ООН Стефан Дюжаррік, повідомляє Reuters.

Згідно з повідомленням, Антоніу Гутерріш зустрінеться у четвер 18 серпня з Володимиром Зеленським у Львові та обговорить ситуацію на Запорізькій АЕС, «а також знайде політичне вирішення конфлікту з Росією». Додамо, у цій зустрічі у Львові братиме участь президент Туреччини Таїп Ердоган, що також підтверджує CNN Turk.

На зустрічі обговорюватимуться кроки, які можна зробити для припинення українсько-російської війни дипломатичним шляхом, шляхом активізації діяльності механізму, створеного для експорту українського зерна на світові ринки, – йдеться в повідомленні CNN Turk.

Що стосується візиту Антониу Гутерриша до Одеси у п’ятницю 19 серпня, то не уточняється, чи будуть присутні на цьому заході лідери держав.

На фото – генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш

Раніше на USIonline.com

В ООН призначили відповідального за вивезення зерна з одеських портів

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.