Фонтанська сільрада скасувала компенсанції коштів ОСББ за генератори «фото»

Фонтанська сільрада скасувала компенсанції коштів ОСББ за генератори

Депутати проголосували «за» скасування програми, яка дозволяла ОСББ отримати компенсанцію за придбані генератори.

Про це кореспонденту Української Служби Інформації повідомив одесит та голова ОСББ Валентин Бороган.

Цього тижня депутати Фонтанської сільської ради більшістю голосів двічі проголосували за скасування програми компенсацій ОСББ. Мова йде про кошти, які мали виділити на куплені генератори, які стали необхідністю під час російських атак по енергетичній інфраструктурі України.

За словами Валентина Борогана, на Одещині періоди відключення були настільки критичними, що вся Україна допомагала, спрямовуючи генератори різної потужності для підтримки об’єктів критичної інфраструктури. Але ОСББ Фонтанської ОТГ залишилися віч-на-віч із проблемою.

Шість ОСББ, які розташовані на території Фонтанської ОТГ, знайшовши кошти, придбали генератори. Завдяки генераторам під час відключення світла у квартирах була вода, на першому поверсі люди могли розігріти воду, зарядити мобільні телефони. Оплачуючи генератор із розрахункового рахунку ОСББ, сподівалось, що Фонантанська сільська рада, на прикладі міста Одеси, компенсує частину коштів, витрачених ОСББ на купівлю генератора, — розповідає Валентин.

Наприкінці грудня 2022 року, за його словами, на зустрічі із керівниками ОСББ депутати сільської ради запевнили, що сільська рада обов’язково допоможе ОСББ в отриманні компенсації.

Загалом на програму депутати виділяли понад 1 млн грн, тоді вони попіарились, які вони хороші, а зараз скасовують компенсацію. Якщо б вони одразу сказали, що не будуть допомагати, це була б інша справа. Ми не збирали кошти з мешканців будинку на генератори, я їх виділив з рахунку ОСББ, розраховуючи на підтримку та цю компенсацію, — пояснив кореспонденту УСІ голова ОСББ.

Загальна вартість програми на 2022-2023 р.р. складала 1 млн 351 тис. 999 грн.

Так, з грудня 2022 року по лютий 2023 рік до Фотанської сільської ради з заявами про отримання компенсації за придбані генератори звернулось шість ОСББ, два з яких це 19-поверхові житлові будинки, в яких мешкає приблизно 1500 мешканців.

Цікаво, що «за» скасування програми компенсацій багато голосів віддали депутати від ОПЗЖ.

 

Раніше на USIonline.com

Одесі з Турції передадуть 10 автобусів та 41 генератор

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.