ДТЕК підготували для одеситів нові графіки відключень: як знайти свою адресу (фото) «фото»

ДТЕК підготували для одеситів нові графіки відключень: як знайти свою адресу (фото)

Наразі стабілізаційні відключення в Одесі не застосовуються - світло будуть вимикати лише після розпорядження державної енергокомпанії НЕК «Укренерго». Але нові графіки вже готові. Знайти свою адресу можливо за допомогою нового пошуку на сайті ДТЕК.

Більш детально про це 3 листопада розповів генеральний директор ДТЕК «Одеські електромережі» Дмитро Григор’єв, повідомляє Українська Служба Інформації.

Ворог продовжує руйнувати електроенергетику України. Поки у Одесі та області світло не вимикають, але це може статится у будь-який момент, і кожен має бути готовим до цього. З цією метою ДТЕК розробили нові графіки стабілізаційних відключень. В компанії врахували побажання споживачів та відмітили, що актуальні графіки соціально справедливі для всіх. Проте готові і надалі приймати рекомендації від клієнтів.

Нові відключення покривають всі часи доби, а споживачі розподілені на три групи.

Не буде таких клієнтів, які будуть потерпати від відсутності електроенергії тільки ввечері чи лише зранку. Незручності для кожної групи, вранці, наприклад, будут один раз або двічі на тиждень. Стабілізаційні відключення до кожної з груп будуть застосовуватися не більше 4 годин на добу, – розповів Дмитро Григор’єв.

Для пошуку своєї адреси компанія розробила новий та зручний пошук на сайті.

З графіком можно ознайомитися за посиланням: «Графік відключень».

Щоб дізнатися, коли вдома може бути відсутнє електропостачання, вкажіть назву вулиці, номер будинку та дізнайтесь вашу групу та час (в разі впровадження стабілізаційних відключень).

Якщо за вашою адресою час не визначається – з високою вірогідністю відключення у вашому будинку не буде відбуватися. Тим часом, можлива помилка. Для того, щоб прояснити ситуацію, можно надати запит до кол-центру. Відповіді не варто чекати – ваше повідомлення перевірять і за необхідності внесуть коригування (це будуть робити раз на тиждень).

Якщо будинок так і не з’явився за тиждень, значить, все вірно – ваш будинок не приймає участь у відключеннях, – пояснили у ДТЕК.

Якщо ж відключення відбуваються за відсутності будинку у графіку – просять повідомити компанію про це на сайті – там є спеціальне посилання.

Юридичні особи за таким посиланням поки що не зможуть знайти свій графік – наразі він ще розробляється.

Раніше на USIonline.com

Треба звикнути: в ДТЕК розробляють точні графіки відключень світла в Одесі до весни

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.