«ДроваЄ»: в Україні запрацював державний інтернет-магазин дров «фото»

«ДроваЄ»: в Україні запрацював державний інтернет-магазин дров

Придбати дрова для опалення житла можна в декілька кліків та ще й з доставкою додому.

Про це повідомляє Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Інтернет-крамницю було створено для того, щоб спростити процес закупівлі дров для українців. Лісгоспи вже приймають замовлення та відвозять закази за адресою домівок.

Для того, щоб купити дрова потрібно:

  • авторизуватися на ресурсі drovae.gov.ua через електронний цифровий підпис або банк, яким користуєтеся;
  • вказати адресу доставки дров. Система автоматично підтягне найближчі до вас лісгоспи та продукцію, яку можна замовити. Кожен постачальник буде пропонувати той асортимент, який є в наявності;
  • вказати у бланці замовлення вид та обсяг деревини, обрати функцію з доставленням чи без;
  • оплатити замовлення або чекати на дзвінок оператора для вирішення питань з логістикою.

Проте, одна фізична особа може придбати лише 15 кубометрів дров на опалювальний сезон. Адже для уникнення зловживань і оптових закупівель в магазині діє система авторизації користувачів.

Заготівля дров для українців триває. Вже реалізовано 2 млн 439 тис. кубометрів деревини. На складах наразі знаходиться близько 187 тис. кубічних метрів. Загалом до кінця року лісгоспи Держлісагентства планують реалізувати 1,1 млн кубічних метрів дров, – зазначив заступник Міністра захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрової трансформації та цифровізації Руслан Стрілець.

Дровами забезпечать й найбільш вразливі категорії населення в прифронтових районах країни. Задля цього уряд виділив 563 мільйони гривень. Кошти розподілять між Дніпропетровською, Донецькою, Запорізькою, Миколаївською, Сумською, Харківською, Херсонською та Чернігівською областями.

При цьому урядовець наголосив, що додаткова заготівля паливних дров у 2022 році проводиться не за рахунок надмірної вирубки лісів, а за рахунок невикористаного ліміту заготівлі деревини за минулі роки.

Раніше на USIonline.com

Можливі відключення. Атаки РФ призвели до руйнування 30% електростанцій в Україні (відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.