Дозвіл на виїзд чоловіків за кордон: Зеленський відповів на петицію «фото»

Дозвіл на виїзд чоловіків за кордон: Зеленський відповів на петицію

За словами Зеленського, скасування заборони виїзджати із країни чоловікам без військового досвіду передбачається здійснити після завершення дії правового режиму воєнного стану.

Відповідну відповідь опубліковано на офіційному сайті президента України.

У тексті електронної петиції №22/140908-еп було сказано, що в Україні є 625 тис. чоловіків, які пройшли відповідне навчання, вміють поводитися зі зброєю, а також мають відповідний рівень фізичної та психологічної підготовки. Та те, що воювати мають боєздатні люди. А інші чоловіки: айті-, соц-, технічні та інші фахівці можуть відзначити себе на інформаційному фронті та бути кориснішими, працюючи за кордоном, та підтримуючи армію заробленими коштами.

У свою чергу, Зеленський відповів, що у зв’язку з повномаштабним вторгенням рф в Україну та з метою забезпечення оборони держави в Україні з 24 лютого введено воєнний стан. На період його дії конституційні права і свободи людини та громадянина можуть обмежуватися.

Скасування вказаних обмежень передбачається здійснити після завершення дії правового режиму воєнного стану, – підкреслив президент.

Зеленський також зазначив, що правила перетину кордону, обмеження під час воєнного стану та категорії громадян, які можуть його здійснювати, встановлюються Кабінетом міністрів України.

Тому я звернувся до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням опрацювати порушені в електронній петиції питання, – додав президент.

Раніше на USIonline.com

Визовый режим с РФ: украинцы собрали 25 тысяч подписей

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.