Дорогу до одеського аеропорту чекає ще один капремонт на 13,6 млн: планується нова схема руху «фото»

Дорогу до одеського аеропорту чекає ще один капремонт на 13,6 млн: планується нова схема руху

В Одесі займуться відновленням покриття проїжджої частини від Овідіопольської дороги до будівлі Центрального аеропорту, з відновленою схемою руху. Ці задачі відповідно тендеру поклали на скандально відому в Одесі фірму «Росдорстрой».  

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації з посиланням на сайт держзакупівель Prozorro.

Тендер на відновлення покриття вулиці Центральний аеропорт на ділянці від Овідіопольської дороги до будівлі за адресою: вул. Центральний аеропорт, 2 к1 провели, як «відкриті торги з особливостями». Конкурентів у компанії не було.

Відповідно техзавданню підрядникам потрібно влаштувати новий  фундамент й покриття шосе, а також організувати нову схему руху. Площа, що підлягає капітальному ремонту складає 6 150 кв.м.

Міське управління дорожнього господарства  планує заплатити «Ростдорстрою» 13  млн 682 тис. грн, до виконання робіт компанія має приступити з 26 травня, а завершити їх  до 31 грудня 2023 року.

Власниками ТОВ «Ростдорстрой», за даними YouControl, є депутат Одеської міськради Юрій Шумахер – представник партії «Довіряй ділам» та бізнесмен Євген Коновалов.

Нагадаємо, на розробку проєктно-кошторисної документації міськрада витратила 460 тис. грн.

Нову дорогу до Центрального аеропорту почали відбудовувати ще наприкінці 2021 року, перший етап закінчили через рік, тоді на капремонт було витрачено 27 млн 772 тис. грн.

Раніше на  USIonline.com

На ремонт Аккерманської фортеці виділяють 22 млн грн

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.