Допомоги можна не дочекатись? – ситуація зі швидкою в Одесі «фото»

Допомоги можна не дочекатись? – ситуація зі швидкою в Одесі

По десять літрів палива на день. А коли воно закінчується, машина не їде на виклик, бо нема на чому.

Власні джерела у швидкій допомозі розповіли Українській Службі Інформації, що багато хто з пацієнтів може не дочекатися на приїзд лікарів.

Так, у минулі вихідні вже близько десятої години вечора деякі райони міста залишись без обслуговування швидкої допомоги. За словами співробітника швидкої, нововведення почались кілька днів тому. Водіям повідомили, що тепер вони отримують по десять літрів палива на день. Тоді як раніше було удвічі, або утричі більше. Такої кількості вистачало, аби цілодобово обслуговувати районні адреси під час чергування, тепер зміна вимушено закінчується ввечері.

Чи надходять за цей час виклики, лікарі швидкої не знають, бо диспетчер не доповідає про це, знаючи, що їхати все одно нема на чім. За словами нашого джерела, співробітникам пояснюють подібну економію тим, що бухгалтерія швидкої не встигла закупити необхідну кількість талонів.

У мільйонній Одесі працює близько шестидесяти карет швидкої допомоги. Деякі з машин обслуговують не тільки місто, а ще й область. Станом на понеділок водіям дозволено використати по двадцять літрів, але протягом двох днів. Лікарі жартують, що краще хворіти у першій половині дня, коли паливо ще є, аби доїхати та надати допомогу. Хоча, коли телефонуєш у 103, то найчастіше не до жартів.

За офіційним коментарем Українська Служба Інформації звернулась до директора комунального некомерційного підприємства «Одеський обласний центри екстреної медичної допомоги і медицини катастроф» Олександра Міхайленка, який зазначив, що це не є правдою.

Машини забезпечені згідно норм витрат і кілометражу, а бригади виїжджають 24/7 на екстренні та критичні виклики, — запевняє Олександр Міхайленко.

Раніше на  USIonline.com

Дитина забила голову, а швидка не виїхала через тривогу: пояснення Одеської ОВА (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.