До уваги батьків одеських школярів: як отримати медичні довідки «фото»

До уваги батьків одеських школярів: як отримати медичні довідки

Довідку № 086-1/о про результати обов»язкового медичного профогляду видає педіатр або сімейний лікар, з яким для дитини укладена декларація. Документ містить висновок про стан здоров»я, діагноз та рекомендації щодо групи з фізкультури. Термін дії - один рік.

Про це повідомляє департамент охорони здоров’я Одеської міської ради.

Перед початком навчального року довідку повинні отримати діти, які йдуть до першого класу. Крім консультації педіатра, першачкам потрібен огляд вузьких спеціалістів – хірурга, ортопеда, офтальмолога, стоматолога, за наявності показань – інших фахівців. Також треба здати загальний аналіз крові з визначенням гемоглобіну.

Діти, які вже навчаються в школі, можуть пройти щорічний медогляд в будь-який час, не обов’язково перед початком навчального року. Потрібний обсяг обстежень для кожної дитини визначає лікар-педіатр.

Медичні огляди учнів входять до Програми медичних гарантій і є безоплатними. Для консультації вузьких спеціалістів педіатр створює електронне направлення, з яким можна звернутися до будь-якого медзакладу, який має договір з НСЗУ.

Направлення не потрібне для гінеколога дитячого та підліткового віку, підліткового психіатра, дитячого стоматолога та лікаря, в якого під наглядом перебуває дитина з хронічними захворюваннями.

Необхідні щеплення згідно Національного календаря вакцинації діти можуть отримати в дитячій поліклініці протягом календарного року. Їх вносять до карти профілактичних щеплень за формою № 063/о.

До 6 років дитина має отримати первинний комплекс щеплень від: гепатиту В, туберкульозу, кору, краснухи, паротиту, кашлюку, дифтерії, правця, поліомієліту та гемофільної інфекції.

В 6 років – ревакцинація від кору, краснухи, паротиту, дифтерії, правця та поліомієліту.
У 14 років – ревакцинація від поліомієліту.
У 16 років – ревакцинація від дифтерії та правця.

Тимчасово переміщені діти шкільного віку можуть пройти медичний огляд в будь-якій дитячій поліклініці Одеси.

Раніше на  USIonline.com

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.