До розслідування злочинів росіян на Херсонщині приєднаються міжнародні експерти «фото»

До розслідування злочинів росіян на Херсонщині приєднаються міжнародні експерти

Наразі в Україні працює 42 експерти з Нідерландів - частина з них відправиться на Херсонщину для розслідування злочинів окупантів. З цього приводу також ведуться переговори з Польщею, Словаччиною та Іспанією.

Про це 14 листопада під час візиту в Одесу розповів генеральний прокурор України Андрій Костін, передає кореспондент Української Служби Інформації.

14 листопада генпрокурор України обговорив низку нагальних питань з керівниками Одеської та Херсонської прокуратур. Тема – документування злочинів окупантів на Херонщині. Наразі розслідуються 16 базових кримінальних проваджень на території Бериславського та Херсонського районів. На Херсонщині працюють 10 мобільних груп, наступного тижня їх кількість збільшиться до 30.

Роботі правоохоронців заважає широкомасштабне мінування території, проте кожного дня вона активно проводиться.

Крім цього, генпрокурор України розповів, що зустрівся з генеральним прокурором Великобританії Вікторією Прентіс. Під час зустрічі вони обговорили питання на предмет військових злочинів, сексуального насильства та повернення з-за кордону російських активів.

Співпраця з Великобританією дає підстави розраховувати на екстрадицію осіб, причетних до злочинів – пограбування українського бюджету та бюджету регіонів, – відмітив Костін.

Раніше на  USIonline.com

Генпрокуратура знайшла корупцію в роботі «зернового коридору» через порти Одещини: подробиці

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.