До початку опалювального сезону всі роботи в одеському ЖК, ураженому ракетою, завершать «фото»

До початку опалювального сезону всі роботи в одеському ЖК, ураженому ракетою, завершать

У ЖК «Тірас» в одеському житловому масиві Таїрова, який наприкінці квітня потрапив під удар ракети рашистів, завершується ремонт.

Про це сказав на брифінгу речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

Роботи у «Тірасі» завершать до 15 листопада. Але загалом обіцяють завершити (роботи з відновлення, – ред.) до початку опалювального сезону, – зазначив Братчук.

Що стосується руйнувань, завданих ракетами ворога в Сергіївці, де було багато загиблих, то поки йдеться про технічне обстеження пошкоджених квартир, щодо можливості відновлення. Поки що там розчищено сміття, а місцевий виконком дав добро на ремонт 6 квартир.

Сергій Братчук також торкнувся актуальної теми економії та відключень електроенергії. Так, в області складено графіки обмеження споживання енергії. Мета таких графіків – стабілізація у загальній енергосистемі нашої країни. У графіках є насамперед список промислових підприємств – споживачів електрики у нашому регіоні. Вони складаються із 5 черг і вводяться в дію поступово.

Графіки припускають самостійне добровільне припинення споживання її підприємствами, до нього включеними, і не передбачає примусових відключень з боку «Обленерго».

Введення графіків на даний етап не стосується населення Одеській області та Одесі.

Водночас Братчук закликав жителів регіону та обласного центру обмежити споживання енергії, – така зараз загальна потреба на рівні всієї України. Головне – дотримуватись заходів економії щодня в період 7.00 – 11.00 та 17.00 – 23.00.

Раніше на USIonline.com

Ідентифіковані російські командири, які наказали бити ракетами по ЖК «Тірас» – Костенко

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.