До Миколаєва повернувся легендарний керівник оборони міста генерал Марченко (відео)

Генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко, який успішно керував обороною Миколаївської області з початку повномасштабного вторгнення російських військ, повернувся до міста.

Про це під час онлайн-брифінгу в Українському медіацентрі повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.

За словами Кіма, зараз основна місія Дмитра Марченко – посилити взаємодію Збройних сил України та ОВА. Також він буде координувати роботу партизанів на тимчасово окупованих територіях Миколаївської та Херсонської областей.

Більше розповідати не буду, але є в нього завдання, які він буде виконувати на території Миколаївської та Херсонської областей, — сказав у ході Віталій Кім.

Нагадаємо, що генерал-майор Дмитро Марченко від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну захищав Миколаїв від окупантів. Затримав ГРУшників у центрі Миколаєва. В квітні оборону Миколаєва було передано у відання бригадного генерала Владислава Лещинського.

За інформацією ЗМІ, Марченко служив у 79-й миколаївській десантно-штурмовій бригаді. Ходив у розвідку в Криму. Захищав Донецький аеропорт. Він відомий як десантник-«кіборг» із позивним «Марчелло».

Саме Марченко започаткував нову систему харчування в армії, а також працював у команді з розробки нового однострою ЗСУ. Нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Раніше на  USIonline.com

Українські захисники філігранно вдарили по Антонівському мосту в Херсоні, – ОК “Південь”

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.