До дня захисту дітей: одеські рятувальники влаштували свято для малечі (фото, відео)

Малечу вчать користуватися вогнегасниками, катають на пожежних машинах, нагадують правила безпеки і просто граються та пригощають. Перше свято пройшло для дітей загиблих рятувальників і переселенців.

Побувала на святі кореспондентка Української Служби Інформації Ніна Ляшонок.

10-річна Маргарита через повномасштабну війну переїхала до Одеси з Херсонською області. На жаль, ії рідна Нова Каховка досі під російською окупацією. Дівчинка мріє стати ветеринаром та лікувати тварин. Їй дуже сподобалося свято від одеських рятувальників.

Більш за все мені сподобалося тушити вогнегасником, – розповіла Маргарита.

До дня свята захисту дітей рятувальники проведуть низку таких занять. Дітей не тільки навчають правилам безпеки, а і просто грають і пригощають солодощами.

Ми постійно проводимо заходи для детей. Але так як 1 червня – це свято дітей, ми вирішили провести заняття у більш святковій формі з іграми, ласощами та атракціонами. Сьогодні перше заняття, завтра ще п’ять. Сьогодні ми запросили на свято дітей переселенців і дітей наших загиблих рятувальників. Але до нас приєднуються і просто діти, які проходять повз. Ми усім раді, – розповіла спікерка ДСНС в Одеській області Марина Мартиненко.