Для всіх, хто потребує стимулу: одеситів запрошують на КОНТУР (фото) «фото»

Для всіх, хто потребує стимулу: одеситів запрошують на КОНТУР (фото)

Співак Стас Корольов і поетично-музичний проект warнякання проведуть тур по дев'ятьох містах України. Завітають вони і до Одеси.

Про це повідомили самі артисти.

Проект КОНТУР охоплює концерти, спілкування та зйомку документального фільму.
Одесу артисти відвідають 10 грудня – заходи відбудуться у паркінгу стадіону «Чорноморець». Вхід безкоштовний, але треба попередньо зареєструватися. Також можна буде зробити благодійний внесок.

Одеситів чекає живий концерт, а також спілкування з привезеними та місцевими активістами й активістками, які від початку повномасштабної війни працюють над зміцненням та розбудовою спільнот. У процесі КОНТУРу також зніматиметься документальний фільм про локальні громадські ініціативи.

Цим КОНТУРом ми хочемо показати людям у зазначених містах, що ми з ними. Хочемо підтримати. Вислухати. Обійнятись. Прожити війну разом. Створити простір, у якому можна безпечно проявити емоції. Це проєкт для широкого кола людей, спраглих до культурних подій. Для всіх, хто потребує стимулу, натхнення, рекреації, ескапізму, – розповів Стас Корольов.

Стас Корольов — це ексучасник телешоу «Голос країни» та гурту YUKO, чий сольний дебют «O_x» у 2021 році отримав схвалення аудиторії та музичних критиків і критикинь по всій Україні. У 2022 році артист перетворився на гурт, представив сингл «Який день війни» та абсолютно нову концертну програму, що стала вивільненням емоцій, пов’язаних з війною.

warнякання — це проєкт Антона Слєпакова та Андрія Соколова. Поетично-музичний спосіб документування війни та своєрідної терапії, що дає можливість залишитись людиною. Автор текстів і голос проєкту Антон Слєпаков також відомий як лідер гурту Вагоновожатые.

Раніше на USIonline.com

В Одесі відкривається нова локація підтримки переселенців: анонс події

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.