Для моряків через портал «Дія» тепер доступні дві ключові послуги «фото»

Для моряків через портал «Дія» тепер доступні дві ключові послуги

Бета-тестування послуг завершено. Технічні процеси були відпрацьовані за участі 250 моряків. Видано 46 кваліфікаційних документів, понад 200 моряків записалися на кваліфікаційний іспит (CES 6.0).

Про це повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Для моряків через портал «Дія» доступно дві ключові послуги: присвоєння або підтвердження звання/кваліфікації та запис на кваліфікаційний іспит (CES 6.0) для подальшого отримання кваліфікаційних документів.

Скористатися послугами можна з будь-якої точки світу та без контакту з посадовцями отримати необхідні для роботи документи.

Державний сервіс захищає моряків від отримання підроблених документів, а зведений до мінімуму людський фактор – не дає шансу на схеми, – прокоментував Александр Кубраков, віце-прем’єр-міністр з відновлення України.

Весь процес від подачі заяви до отримання рішення Державної кваліфікаційної комісії, яке моряк отримує в Дії та на електронну пошту, займає не більше 5 днів.

Наступний крок – підписання представником Адміністрація судноплавства та автоматичне отримання електронного образу такого документа в особистому кабінеті на порталі.

Оригінал документа моряк забирає в Адміністрації судноплавства або особисто, або через свого представника. У разі відмови у видачі документу так само через портал можливо швидко подати апеляційну скаргу.

Для того, щоб скористатися послугами достатньо зареєструватися на порталі diia.gov.ua та за допомогою електронного підпису обрати необхідний сервіс та подати заяву.

Раніше на USIonline.com

Українські моряки зможуть реєструватися на іспит через «Дію»

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.