Для історії: Одеський держархів просить приносити документи про російсько-українську війну «фото»

Для історії: Одеський держархів просить приносити документи про російсько-українську війну

Державний архів створив та продовжує наповнення фонду «Російсько-українська війна в документах і спогадах сучасників». Для его поповнення просять передавати матеріали, які допоможуть написати історію цього важкого та важливого для України періоду.

Про це Українській Службі Інформації повідомили у Державному архіві Одеської області.

В умовах збройною агресією російської федерації проти України одним з основних завдань Державного архіву Одеської області є формування та збереження документів Національного архівного фонду. Матеріали, які зберігаються в Державному архіві, будуть передані нашим нащадкам для написання історії України. Державний архів створив та продовжує наповнення фонду «Російсько-українська війна в документах і спогадах сучасників».

Запрошуємо долучитися до цієї важливої історичної справи і поповнити фонд документальними матеріали, які будуть збережені в Державному архіві та передані наступним поколінням. До фонду можуть бути включені документи, письмові спогади очевидців, газетні матеріали, фото-, відеоматеріали, різноманітні предмети, пов’язані з темою війни в Україні 2022 року, – повідомив директор Державного архіву Одеської області Петро Лук’янчук.

Для надання матеріалів фонду просять звертатися до начальника відділу формування Національного архівного фонду, організації і координації архівної справи та діловодства Галини Борисівни Успенської за телефоном (048) 7630515.

Раніше на USIonline.com

Начнем с палачей: историк рассказал, от каких имен на карте Одессы нужно избавиться (фото, аудио)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.