Для арештованого санаторія «Куяльник» шукають управителя: що на нього чекає «фото»

Для арештованого санаторія «Куяльник» шукають управителя: що на нього чекає

Управителів шукають одночасно для 15 арештованих санаторіїв та готелів у різних куточках України. Частково їх облаштують для проживання переселенців і реабілітації військових.

Про це розповіли в Нацагентстві з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Йдеться про арештовані санаторії в Закарпатті, Моршині, Хмільнику, Миргороді, Дніпрі, Одесі, дитячий оздоровчий комплекс на Тернопільщині, а також готелі у Києві й Харкові. Наразі оголошено конкурс для пошуку управителів.

Стати управителем можуть як приватні, так і державні або комунальні підприємства, які займаються господарською діяльністю за відповідним профілем. При цьому один з головних пунктів програми управління кожного учасника конкурсу – відсоток загальної площі об’єкта нерухомості, який управитель надаватиме для згаданих соціальних цілей. Відповідно, чим вищу частку номерного фонду або квадратних метрів для внутрішньо переміщених осіб та військовослужбовців запропонує потенційний управитель, тим більш конкурентною буде його пропозиція,– йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що АРМА вже розпочинала реалізацію згаданої ініціативи, однак її втіленню перешкоджало кількаразове скасування арештів на відповідну нерухомість.

Нагадаємо, що в Одесі мова йде про санаторій «Куяльник».

Раніше на  USIonline.com

На одеський санаторій «Куяльник» накладено арешт

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.