«Діти рятують життя»: в Одесі продають дитячі малюнки, щоб купити турнікети для ЗСУ (фото, відео)

Ця виставка - ідея дітей, які відвідують заняття в творчій студії. Вони зробили патріотичні орігамі та малюнки, щоб врятувати поранених військових. Зібрані гроші передадуть у фонд «Корпорація монстрів».

На заході у виставочному залі Artodesa у Літньому театрі побував кореспондент Української Служби Інформації Арсен Подосян.

Більш детально про це дивіться на нашому каналі Youtube.

9-річна Аліса у футболі з синє-жовтим тризубом. Саме ця дівчинка стала ініціатором цієї виставки та представила декілька своїх робіт.

Я бажаю усім українським дітям, щоб ми перемогли і щоб наші військові були живі. І щоб Україна завжди була незалежною, – розповіла Аліса.

Більшість малюнків та орігамі – у національних кольорах. Вартість однієї роботи стартує від 300 гривень. Усі гроші передадуть у фонд «Корпорація монстрів». Волонтери придбають на ці кошти турнікети для наших військових.

Тож діти дійсно рятують життя своєю творчістю.

Діти спитали мене, як можна допомогти військовим? Від цього питання в мене були аж мурахи. Тож ми придумали такий формат. Як тільки ми виставили інформацію в Інтернеті відразу купили 2 роботи за кордоном, ще 4 роботи відразу купили місцеві. Ці діти народилися в незалежній Україні, тому вони ростуть незалежними, мужніми і це говорить про те, що у України дійсно буде чудове майбутнє, – розповів організатор виставки Микола Куцак.

Придбати роботи в виставочному залі Artodesa у Літньому театрі Міського саду можна до 11 червня.

Раніше на USIonline.com

В Одесі проходить виставка малюнків: як діти наближають Перемогу (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.