Дійшло до бійки: одесити скандалять з обслуговуючою компанією через завищені тарифи (фото, відео)

Між мешканцями новобудови ЖК «П'єр» (Успенський провулок, 11) та обслуговуючою компанією «Коін» виник конфлікт. Одесити не задоволені роботою останньої через високі тарифи. Фірма, в свою чергу, не поспішає передавати справи новоствореному ОСББ.

Детальніше про ситуацію розповів депутат Одеської міської ради Петро Обухов, до якого за допомогою звернулися мешканці новобудови.

З літа 2022 року одесити бідкаються на керуючу компанію «Коін». За їхніми словами фірма виставляла захмарні тарифи та не виконувала всі обов’язки. А їх охорона іноді не допускала мешканців додому, – розповідає Обухов.

Депутат запропонував людям створити ОСББ і взяти керування власним будинком у свої руки. Мешканці 45 із 55 квартир підтримали ідею – з 1 листопада ОСББ офіційно функціонує. Однак «Коін» відмовляється передавати справи через борги.

Одесити згодні погасити всю заборгованість, щоб врешті решт вирішити питання. Для гарантії люди звернулися до банку і відкрили так званий ескроу рахунок. Гроші й документи на дім сторони отримають одночасно.

Однак «Коін» чомусь відмовився, а їх представник взагалі сказав, що вперше чує про таку ідею, – розповідає Обухов.

14 листопада люди спробували завести в дім свою охоронну компанію, з якою є договір з ОСББ. Однак на емоціях спалахнула невелика бійка.

Конфлікт продовжується.

Раніше на  USIonline.com

Частина одеситів продовжать платити за тепло по 110 грн за квадрат

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.