Діалог мовою музики: в одеському Оперному запустять новий інтерактивний проєкт (фото) «фото»

Діалог мовою музики: в одеському Оперному запустять новий інтерактивний проєкт (фото)

Велика зала театру та арт-прострір «Бельетаж - імпреза» стануть майданчиком для нового проєкту.

Про це розповіли на сторінці театру в Facebook.

Влітку в Оперному запустять новий інтерактивний проєкт «Нова Музика України». Це цикл авторських програм, зокрема й монографічних концертів – зустрічей з сучасними українськими композиторами.

Сьогодні, як ніколи, світ має чути голос сучасної української музики – музики відродження, яка спроможна стрімко реагувати на виклики часу та транслювати культурні сенси, якими зараз живемо в Україні – країні, де триває війна. Сценічні терени Одеської опери: велика зала театру та арт – простір «Бельетаж – імпреза» стануть майданчиками для актуального діалогу мовою музики, – розповіли у театрі.

Глядач зможе залучитись до процесу створення музичного дійства, спілкування з авторами і діючими особами програми завдяки інтерактивним та імерсивним засобам комунікаціям.

Новий проєкт відкриють моновиставою за творами Олександра Родіна, який став автором музики сучасної версії опери «Катерина» за поемою Тараса Шевченка.

Зазначимо, авторкою нового проєкту виступила музикознавиця та кураторка мистецьких ініціатив Людмила Сергійчук. Прем’єрний показ моновистави запланований на 2 червня о 17:00.

Квитки – у касах та за посиланням:

 

Раніше на USIonline.com

Одеська Опера запрошує на світову прем’єру опери «Катерина» (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.