День Європи в Одесі: в центрі UNION пройшов перший захід (фото) «фото»

День Європи в Одесі: в центрі UNION пройшов перший захід (фото)

День Європи відсвяткували в центрі UNION. Він існував в Одесі на початку XX століття, нещодавно центр відтворили. Профінансували його відновлення меценати. 

Побувала на заході кореспондент Української Служби Інформації Ніна Ляшонок.

Великий вклад в відновлення UNION внес одеській бізнес-клуб. Завдяки цьому під час війни в Одесі вдалося відновити унікальний центр.

Зібралися всі діаспори і сказали, що потрібен центр де вони могли би проводити свої заходи  Спочатку планували зробити його в Англійському клубі, але облрада не забажала віддавати цю будівлю. Потім згадали про цю будівлю, тут і більше квадратура і є концертний зал. Ми допомагали організаційно,  не фінансово, бюджетні кошти тут не задіяно. Міська рада у центрі  буде безкоштовно проводити свої культурні заходи, а в інший час тут будуть проводити комерційні заходи – концерти, будуть продавати картини, тощо, – розповіли в одеській мерії.

Першим публічним заходом 17 травня став день Європи.

Ми вже зараз повинні думати про відновлення України. Україна вже має бути у цьому процесі, тому що це крок до перемоги. Повинне бути відновлення інфраструктури та економіки, –
розповів гість заходу – колишній спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер.

Кожен охочий зможе відвідати  центр 18 травня.